Jeżeli jesteś zainteresowany usługami, dzwoń teraz: : Piotr: +48 883 329 871 lub wypełnij formularz

Dlaczego Adlife

Dlaczego Adlife

Adlife to kompleksowa agencja marketingu online i offline, której korzenie sięgają 30 lat działalności agencji marketingowej MARTIS. Połączenie szerokich kompetencji i bogatego doświadczenia dwóch pokoleń marketerów, pozwoliło nam na poszerzenie horyzontów i obszarów, które teraz wspólnie rozwijamy.

DLACZEGO ADLIFE

Poznaj 8 powodów, które sprawiają że jesteśmy najlepszą opcją dla Twojego marketingu:

Ty mówisz, my słuchamy
Jako kompleksowa agencja marketingu w pierwszej kolejności staramy się zrozumieć Twoje cele biznesowe. Wtedy wszystkie decyzje podejmowane są z myślą o tych celach. Jaką wartość ma nowa, „błyszcząca” strona internetowa? Jest bezwartościowa, jeśli nie pomaga w osiągnięciu celów. Działamy w modelu: Ty mówisz, my słuchamy…potem przedstawiamy pomysły.
Cenimy uczciwość
Wierzymy w prowadzenie biznesu z uczciwością i szczerym sercem. Nie sprzedamy Ci czegoś, czego nie potrzebujesz i czego my nie czujemy. Nie będziemy nadinterpretować rzeczywistości, by pozyskać do współpracy Twoją firmę. Traktujemy Cię z życzliwością i szacunkiem. Według nas tak powinno być!
Znamy się na SEO
SEO (Search Engine Optimization) to nic innego, jak sztuka bycia znalezionym w wyszukiwarkach takich jak Google. Nasza prawda o skutecznym SEO jest tylko jedna. Jeśli Twoja witryna nie pojawi się w widocznym miejscu w wyszukiwarkach, wtedy potencjalni Klienci skorzystają z usług konkurencji.
Tworzymy nietuzinkowe projekty
Tworzymy niestandardowe projekty stron internetowych. Naszym celem jest pozycjonowanie Twojej firmy jako czołowego gracza w Twojej branży. Celem nadrzędnym jest przewyższanie wszystkich rynkowych konkurentów. Najwyższej klasy, profesjonalny projekt strony internetowej zwiększa wiarygodność Twojej firmy wśród wszystkich obecnych i potencjalnych Klientów. Ostatecznie prowadząc do wzrostu Twojej firmy.
Używamy WordPressa
Wszystkie nasze strony budujemy za pomocą najlepszego na świecie CMS typu open source o nazwie WordPress. Dzięki temu możesz zarządzać dosłownie wszystkimi treściami na swoich witrynach z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie. Dodawaj nieograniczoną liczbę stron, postów, obrazów, dokumentów, multimediów itp. Jeśli nie masz na to czasu? Zrobimy to dla Ciebie!
Tworzymy SEM
Kampanie marketingowe w wyszukiwarkach (SEM) to skuteczny sposób promowania produktów i usług. Reklamy w wyszukiwarkach to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na dotarcie do Twojej marki, podniesienia liczby konwersji, zwiększenia przychodów. Reklamy SEM umożliwiają wykorzystanie zachowań konsumentów w Internecie i precyzyjne pozycjonowanie reklam, gdy szukają oni produktów / usług Twojej marki i są gotowi do ich zakupu.
Kreatywni wizjonerzy
Strategia wizualna szyta na miarę to gwarancja komunikacyjnego sukcesu. Tworzymy grafikę użytkową, specjalizując się w kreowaniu identyfikacji wizualnej dla marek, instytucji, firm oraz produktów. Projekty logo, publikacji prasowych, plakatów, opakowań i etykiet, to tylko niektóre elementy sukcesu wizualnego Twojej firmy.
Dostarczamy na czas
Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz, dlatego ustalamy realne terminy dla obu stron i trzymamy się ich. Stale komunikujemy się z Tobą, aby na bieżąco informować o postępach działań.